Menu
Your Cart

مجله کالاقسطی خبرخوان RSS

مجله کالاقسطی

27 Nov همکاری با تامین کنندگان
admin 0 2753
فروشگاه آنلاین کالاقسطی به پشتوانه قرار دادهای جامع سازمانی در فروش کالای اقساطی و اعتباری به پرسنل سازمانها، ادارات  و نهادهای دولتی ظرفیت قابل توجهی برای  تقاضای کالا در گروه های کالایی مختلف دارد فروشگاه اینترنتی کالاقسطی با بهره گیری از منابع مالی و همچنین تجارب هلدینگ افق طلایی ملل در حوزه اعتبار سنجی ، زمینه همکاری با کلیه تامین کنندگان کالا ..
20 Jun وام 30 میلیون تومانی خرید کالا
admin 0 15033
طرح جدید دولت در حمایت از مصرف کنندگانوام خرید کالا به مبلغ 30 میلیون تومان در پرداخت های بلند مدتفروشگاه آنلاین کالاقسطی بعنوان یکی از سامانه های فروش اعتباری و اقساطی مورد تایید مراجع ذی صلاح بعنوان مجری طرح اعطای وام خرید کالا معرفی گردید.در این طرح کلیه هم وطنان می توانند با مراجعه به سامانه آنلاین کالاقسطی به نشانی www.kalaghesti.com و انتخاب ..
20 Jun خرید اقساطی تامین اجتماعی
admin 0 3486
فروش اقساطی به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی نظر به ضرورت کنترل و مراقبت از رفت و آمدهای شهروندان در سراسر کشور به منظور کاهش حداکثری اجتماعات و سفرهای درون و برون شهری با هدف قطع چرخه تکثیر و توسعه ویروس کرونا، فروشگاه اینترنتی کالاقسطی به عنوان یکی از ارکان فروش اقساطی و خدمات اعتباری آنلاین با ایجاد بستر لازم حقوقی امکان خرید اقساطی ب..
23 Feb هر ایرانی 30 میلیون تومان اعتبار خرید
admin 0 6425
طرح ملی کرامت این طرح که با هدف اختصاص 30 میلیون تومان اعتبار خرید کالا و خدمات برای کلیه هم وطنان تدوین شده است، در فاز نخست  کلیه شاغلین را تحت پوشش خود قرارداد و کلیه متقاضیان می توانند با ثبت خرید خود در فروشگاه آنلاین کالاقسطی تا سقف 30 میلیون تومان توسط بخش پشتیبانی طرح مورد بررسی و اعتبار سنجی قرار گرفته و پس از تایید، کالای خریداری شده را د..
17 Feb خرید اقساطی و اعتباری کالا با چک
0 1929
فروشگاه آنلاین کالاقسطی با اتکا به تجارب هلدینگ گروه شرکت های افق طلایی ملل در دو دهه فعالیت ارائه کالا و خدمات اقساطی اعتباری به خانواده بزرگ نیروهای مسلح، وزارت آموزش و پرورش، پرسنل مخابرات، وزارت نیرو، شهرداری ها، بیمه ملت و ... امکان فروش کالا و خدمات بصورت اعتباری و اقساطی به کلیه هم وطنان را فراهم آورده است. هم اکنون روش پرداخت ( اقساطی و چک..
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)